HenK en Vandenende Adviesgroep gaan samen verder
Hemelraad & Keijzer Verzekeringsadviseurs en Vandenende Adviesgroep gaan samen verder
Hemelraad & Keijzer Verzekeringsadviseurs en Vandenende Adviesgroep, beide gevestigd in De Lier, hebben besloten samen verder te gaan onder de naam Hemelraad & Keijzer Verzekeringsadviseurs.
Sinds vorig jaar maakt Vandenende Adviesgroep onderdeel uit van de SUCSEZ Groep en met het samengaan van Vandenende Adviesgroep en Hemelraad & Keijzer wordt ook Hemelraad & Keijzer onderdeel van de groep.
Zowel de Vandenende Adviesgroep als Hemelraad & Keijzer zijn beide gerenommeerde Westlandse verzekeringskantoren die de krachten gaan bundelen om zo hun klanten nog beter van dienst te kunnen zijn.
Beide bedrijven hebben een lange historie als het gaat om het ondersteunen van relaties bij het managen van risico’s, zowel particulier als zakelijk.
De volmacht bedrijven, Het Liers Assuradeuren bedrijf en Polis Partner, gaan beide op in Mandaat Assuradeuren ook onderdeel van de Sucsez Groep.
Hemelraad & Keijzer is goed vertegenwoordigd in onder andere de branches transport, zakelijke dienstverlening, toeleveringsbedrijven van de glas/tuinbouw en installatiebedrijven. Vandenende heeft van oudsher een aanzienlijk aantal glas/tuinbouw bedrijven in de boeken. Daarnaast zijn zij goed bekend met MKB risico’s in het algemeen en horeca in het bijzonder. Niet alleen zakelijke relaties worden door beide bedrijven bediend maar ook de particuliere
klant is zeer welkom.
De schaalvergroting en het onderdeel worden van de SUCSEZ Groep zal de marktpositie van de nieuwe organisatie verstevigen.
Zoals de relaties gewend zijn van Hemelraad & Keijzer en Vandenende zal ook de nieuwe organisatie dicht bij de relaties blijven staan.
De combinatie van grotere inkoopkracht en persoonlijk klantcontact maakt dat de manier van
werken naadloos aansluit bij de toekomstvisie van het ‘nieuwe’ Hemelraad & Keijzer Verzekeringsadviseurs.
Dankzij deze ontwikkeling kunnen wij onze relaties nog beter ontzorgen en voorzien van passend advies.
Het ‘nieuwe’ Hemelraad & Keijzer Verzekeringsadviseurs zal door de bundeling van krachten
met Vandenende Adviesgroep nog meer dan nu al het geval is ‘uw’ verzekeringsadviseur zijn.
Het pand aan de Hoofdstraat 86, reeds sinds 1997 de locatie van waaruit Hemelraad & Keijzer actief is, zal een grondige renovatie ondergaan. Deze renovatie zal 1 oktober 2019 gereed moeten zijn. Vanaf dat moment zullen de medewerkers van Hemelraad & Keijzer, samen met de collega’s van Vandenende Adviesgroep, actief zijn vanuit het pand
aan de Hoofdstraat 86 in De Lier.